Porovnanie školských tašiek pre prvákov: Vyberáme naj školskú tašku Karton P+P, Oxybag

Karton P+P, značka OXYBAG - český výrobca školských tašiek

Karton P+P je česká firma zameraná na výrobu školských potrieb, kancelárskeho a archivačného tovaru, ktorá vznikla už v roku 1996. Úspešne predáva školské aktovky a batohy v Čechách a na Slovensku, ale spolupracuje aj s firmami v 14 krajinách, napr. v Rakúsku, Nemecku, Belgicku, Poľsku, Ukrajine a Maďarsku. V roku 2012 vznikla značka OXYBAG, pod ktorou sú predávané ich školské potreby, školské batohy a aktovky.

  • Pre prváčikov, resp. 1, a 2. ročník sú určené modely PREMIUM, PREMIUM LIGHT a PREMIUM FLEXI
  • Staršie alebo vyššie deti si môžu vybrať aj z modelov pre 3. - 4. ročník OXY SCOOLEROXY ONEOXY

Môžete si vybrať školskú tašku alebo školský set...

Školské tašky pre prvákov Karton P+P, Oxybag - porovnanie modelov

V nasledujúcej tabuľke sme porovnali vlastnosti prváckych modelov od firmy Karton P+P PREMIUM, PREMIUM LIGHT a PREMIUM FLEXI, resp. školské batohy značky OXYBAG, modely OXY SCOOLER, OXY ONE, OXY:

Karton P+P Školský set PREMIUM Plameňák - školské tašky - školské tašky pre prvákov- školská taška pre chlapca - školská taška pre drobnné deti - školská taška pre drobnú postavu - školská taška so zipsom- školská taška so zipsami- tašky do školy- školské tašky na kolieskach- tašky pre prvákov

Orientačná cena je podľa cien uvedených na stránke Mall.sk ku dňu zverejnenia článku, ak chcete vedieť aktuálne ceny, skontrolujte ich na stránke predajcu.

Školské tašky pre prvákov Karton P+P - ktorý model je náš favorit?

Školské tašky Karton P+P modely PREMIUM, PREMIUM LIGHT a PREMIUM FLEXI sú svojimi rozmermi naozaj vhodné aj pre deti malého vzrastu, pre prvákov, druhákov, resp. školské batohy značky OXYBAG, modely OXY SCOOLER, OXY ONE, OXY sú vhodnejšie pre vyššie deti, sú odporúčané od 3. ročníka.

Naším favoritom pre prvákov je školská taška Karton P+P FLEXI LIGHT. Váži len 0,9 kg a patrí medzi najľahšie školské tašky. Má pevné telo, vystužené dno na plastových nožičkách, má aj hrudný pás a množstvo reflexných prvkov. Vnútro tašky je jednokomorové, s prepážkou, na prednej časti je veľké vrecko. Na každej bočnej strane je zipsovateľné vrecko.

Vyberte si z rôznych motívov školských aktoviek Karton P+P PREMIUM LIGHT pre chlapcov alebo dievčatá:

Môžete si vybrať školskú tašku, alebo školský set...

Ďalšie značky školských tašiek

Pripravili sme pre vás sériu takýchto porovnávacích článkov o školských taškách rôznych značiek. Hľadali sme favorita - najľahšiu alebo najmenšiu školskú tašku danej značky. Na záver porovnáme týchto víťazov.

Školské tašky pre prvákov TOPGAL

Školské tašky pre prvákov Karton P+P, Oxybag