Školské tašky pre druhý stupeň – Študentský batoh Paintball od českej značky Stil

Chcem vám dnes predstaviť školskú tašku Stil so vzorom Paintball vhodnú pre žiakov yšších ročníkov, študentov, ktorú si vybrala naša budúca piatačka. Tašku sme dostali od výrobcu na recenziu. Ako dcéra povedala vybrala si ju, lebo:  “Páči sa mi vzor, lebo je už nie vílový a princeznový a hodí sa mi ku všetkému.”

školská taška, školské batohy, školský batoh, skolsky batoh, školský ruksak, školské batohy pre stredoškolákov, školské tašky pre dievčatá, školské tašky pre druhý stupeň, zdravé školské tašky, dievčenské školské tašky, skolsky vak, školské tašky pre tretiakov, školská taška pre chlapcov, skolska taska stil, školská taška pre druhý stupeň, školské tašky pre 2 stupen, školské batohy pre dievčatá, ergonomické školské tašky, ergonomicka skolska taska, skolsky batoh pre druhy stupen, školské batohy pre druhý stupeň, ultra ľahké školské tašky, chlapcenska skolska taska, školská taška pre piataka, školsky batoh, taska skolska, školská taška pre stredoškoláka, skolske batohy pre studentov, školské tašky pre 4 ročník, školský batoh pre chlapcov, dievcenske skolske tasky, školský batoh pre dievčatá, chlapcenske skolske batohy, still skolske tasky, dievcensky skolsky batoh, kvalitné školské tašky

Taška na stránke Stil »

Naša dcéra je na svoj vek vysoká, má už viac ako 160 cm, preto jej taška vyhovuje svojimi rozmermi. Ak máte útlejšie deti, odmerajte im dĺžku chrbta od pliec po bedrové kosti – taká by mala byť ideálna výška školskej tašky.

Študentský batoh Paintball – parametre, ktoré oceníte

  • Batoh je odľahčený, nemá už v chrbtovej časti kovovú konštrukciu a preto jeho hmotnosť je 0,8 kg.
  • Rozmery sú 46 x 34 x 20 cm, s objemom 25l a nosnosťou do 8 kg.
  • Batoh má tri komory oddelené zipsami. V strednom priečinku sú vrecká na úschovu malých predmetov – kľúče, šip na obedy, USB kľúč a pod. V najväčšej komore je samostatná priehradka napr. na notebook pre študentov alebo naša dcéra si v takejto priehradke zvykne nosiť pravítka, žiacku knižku a iné veci, ktoré chce rýchlo mať poruke odčlenené od ostatných zošitov a učebníc.
  • Na batohu je hrudný pás, ktorý zabezpečí lepšie rozloženie váhy na chrbte – ramenné popruhy sa nerozutekajú dolu z pliec.
  • Reflexné prvky na prednej, bočnej časti a aj na ramenných popruhoch.
  • Vychytávka:  Postranné popruhy s prackami, ktorými môžete zmenšiť objem tašky – ak nie je plne naložená, tak ich zatiahnutím sa taška pri pohľade z boku zúži.

Pozrite si vnútorné členenie Stil školskej tašky Paintball:

Hrudný pás na ramenných popruhoch a odrazové prvky – pásik na prednom vačku, hrubé pásiky na sieťovinových vačkoch na fľašu a hrubé pásiky na ramenných popruhoch:

Ak vás školský batoh zaujal,  ho na stránke výrobcu tu »

Doplnky ku školskej taške Paintball

Ak máte radi školské potreby z rovnakej série, tak so vzorom Paintball u výrobcu nájdete aj peračník a školský diár.

Tento typ peračníka je praktický, pretože vo vaničke sú farbičky a ceruzky voľne. Pre deti ktoré majú radi veľa kresliacich potrieb, ale nemajú trpezlivosť zastokávať ich do gumičiek klasického peračníka je to ideál 🙂 Keď perečník otvoria, nevysypú sa farbičky,  ale zostanú pekne vo vaničke. Pre deti s ADHD odporúčajú špeciálni pedagógovia menšie množstvo pomôcok, aby si ľahko vedeli vybrať. Pre ne je vhodnejší klasický peračník s gumkami – aby mali farbičky, ceruzku a pero jednoducho rozložené pred očami s ľahkou možnosťou rozhodovania, čo vybrať, bez prehrabávania vo vaničke, ktoré by ich rozptýlilo.

Peračník Paintball na webe Stil »

 

Študentský diár obsahuje kalendár a niektoré pomôcky k učivo – nepravidelné slovesá, tabuľku chemických prvkov.

Študentský diár na webe Stil »

Školské potreby od českého výrobcu Stil

Stil je český výrobca, jeho výrobky však často nájdete v slovenských predajniach školských potrieb aj eshopoch. Školské batohy a iné školské potreby môžete kúpiť aj priamo na webe Stil, platba je možná v Eurách a doručovanie je aj na Slovensko.

V ponuke sú rôzne veľkosti tašiek, ako vybrať tú najvhodnejšiu podľa výšky a páčivosti dieťaťu majú veľmi krásne spracované formou videí v spolupráci s lekármi, ktorí hodnotia anatomické a iné vlastnosti tašiek Stil.

Pre najmenšie deti sú určené školské aktovky pre prvákov:

Pre prvý stupeň už školské tašky – batohy s prekrásnymi vzormi:

Samozrejme všetko je možné kúpiť formou školských setov:

 

Nie všetky sety sú zaradené priamo v tejto kategórii. Ak máte radi série, školské sety s rovnakým vzorom, tak pri výbere aktovky pre prvákov alebo tašky pre prvý stupeň, môžete podľa názvu dohľadať všetky možné školské potreby s rovnakým vzorom. Napríklad – ak by som si vyberala podľa môjho vkusu, zamilovaná som do vzoru Lama 🙂 Peňaženka, zásterka na výtvarnú, vrecko na prezúvky, školská taška, dosky s gumičkou alebo bez, trojposchodový alebo jednoposchodový peračník, zošitok na úlohy…

Okrem školských tašiek a peračníkov nájdete v ponuke aj školské zošity, dosky, dosky na výkresy, zásterku na výtvarnú a pod., ale aj party tovar, darčekové krabičky a taštičky, omaľovánky a iné. O školských zošitoch a rôznych obaloch, aj o školských diároch chystáme samostatný článok.

Stil je výrobca, u ktorého nájdete školské aktovky pre prváčika, ale viete vybrať aj kvalitný školský batoh pre staršie dieťa, či študenta.Ďakujeme za produkty na recenziu, taška bude spokojne a s nadšením nosená tento školský rok.